Infolinka a telefonické objednávky +421 905 211 122

O nás

Ak chcete mať absolútnu dôveru, že nakúpite víno prvotriednej kvality, ste u nás vo Wineshelf na správnej adrese. Tak ako víno musí dozrieť, dozrela aj naša dlhoročná záľuba a vášeň vo víne k myšlienke stať sa sprievodcom v spoznávaní sveta vína pre jeho priaznivcov. Špecializujeme sa na vína pochádzajúce z Talianska, lebo nám tento kraj už dávno učaroval, no nájdete u nás aj vína z iných oblastí. Producentov a ich konkrétne produkty osobne vyberáme a zaraďujeme do nášho portfólia až po dôkladnej degustácii. Vďaka tomu garantujeme prvotriednu kvalitu všetkých produktov, ktoré ponúkame.
Na našich cestách po vinárstvach občas natrafíme na výnimočné „kusovky“, ktoré nie sú bežne v našej ponuke. Ak hľadáte víno pre fajnšmekra alebo na nejakú špeciálnu príležitosť, sme pripravení uspokojiť Vaše potreby. Podľa Vášho zadania pre Vás radi nakombinujeme náš výber tak, aby každý okamih strávený pri víne bol nezabudnuteľným zážitkom. 
Wineshelf  - Váš partner v spoznávaní sveta vín.
Dbáme na vysoké štandardy kvality našich produktov a služieb a súčasne aj na zodpovedné pitie. Preto je obsah tejto stránky dostupný len osobám starším ako 18 rokov